poniedziałek, 21 czerwca 2010

9 zwrotów, które mężczyźni często słyszą od kobiet, ale ich nie rozumieją

 (1) Dobrze: Tego słowa kobiety używają, żeby zakończyć kłótnię (w której mają rację) i chcą żebyś się zamknął.
(2) Pięć minut: Jeśli ona się ubiera, to znaczy pół godziny. Pięć minut to pięć minut tylko wtedy, jeśli właśnie dostałeś pięć minut więcej na oglądanie meczu, zanim zabierzesz się do pomocy w domu.
(3) Nic: To cisza przed burzą. Nic znaczy coś, i powinieneś uważać. Kłótnia zaczynająca się od 'nic' zazwyczaj kończy się 'dobrze'.
(4) Jeśli chcesz: To wyzwanie, nie przyzwolenie. Nie Rób Tego!
(5) Głośne westchnienie: To w zasadzie słowo, często jako niewerbalny zwrot niezrozumiany przez mężczyzn. Głośne westchnienie znaczy, że ona myśli, że jesteś idiotą i zastanawia się, dlaczego stoi tutaj i kłóci się z tobą o nic. (wróć spowrotem do #3 żeby sprawdzić znaczenie 'niczego')
(6) W porządku: To jeden z najbardziej niebezpiecznym zwrotów, jakie kobieta może powiedzieć mężczyźnie. Znaczy, że chce się porządnie zastanowić zanim zdecyduje kiedy i jak zapłacisz za swój błąd.
(7) Dzięki: Jeśli przy tym się uśmiecha, znaczy, że po prostu ci dziękuje. Nie zadawaj pytań, nie padaj, ciesz się chwilą. Natomiast jeśli kobieta mówi 'Bardzo ci dziekuję' - to czysty sarkazm. Ona w ogóle ci nie dziękuje.
(8) Nieważne: To kobiecy sposób na powiedzenie SP***ALAJ.
(9) Nie martw się, zajmę się tym: Kolejny groźny zwrot. Znaczy, to jest coś, co kobieta kazała zrobić mężczyźnie kilka razy, ale teraz robi to samodzielnie. Skończy się pytaniem mężczyzny 'Coś nie tak?'. Po odpowiedź kobiety, wróć do #3.

(pobrane ze strony: http://www.wykop.pl/ramka/278213/kobiety-9-zwrotow-ktore-mezczyzni-czesto-slysza-ale-ich-nie-rozumieja/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz