piątek, 26 lutego 2010

Co zyskasz czytając książkę „Być kobietą, czyli skuteczny sposób na mężczyznę”

Przede wszystkim odprężysz się i trochę uśmiejesz. Zwłaszcza druga część książki, kiedy Gabi poznaje Krzysztofa jest bardzo zabawna i naładowana erotyzmem. Czyli książka dostarczy Ci dużo rozrywki. Ale nie tylko. Gabrysia uczy się w nowy sposób postrzegać to, czym jest dla niej partnerstwo, miłość i mężczyzna. Poznaje też pewne sposoby, dzięki którym jej wewnętrzna przemiana staje się łatwiejsza.

Ty również możesz w swoim życiu z powodzeniem zastosować proponowane w książce techniki. Są one bowiem już od dawna z powodzeniem wykorzystywane przeze mnie i przez inne, znane mi kobiety, które zechciały podzielić się ze mną fragmentami swojego życia. Dlatego z czystym sumieniem polecam je Tobie, która masz odwagę wkroczyć w nieznane obszary swojego życia, nie boisz się odkrywać siebie, jesteś otwarta na nowe możliwości wykorzystania potęgi swojego umysłu i swojej natury.

Powieść tę dedykuję wszystkim kobietom, które szukają spełnienia w związku partnerskim, które chciałyby odnaleźć swoją drugą połowę, oraz tym, które pragną uzdrowić swoje małżeństwo. To z myślą o nich pisałam tę książkę.

Dedykuję ją także wszystkim mężczyznom, którzy chcieliby choć trochę poznać wrażliwą duszę kobiety oraz zrozumieć motywy jej działania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz